آتلیه عکاسی, آتلیه عکاسی بارداری, مقالات

آتلیه بارداری به همراه آرشیو لباس

پیج اینستاگرام عکاسی بارداری

آتلیه بارداری به همراه آرشیو لباس

یکی از خدمات حال حاضر آتلیه فرزند پاک عکاسی بارداری است که بر سه بخش تقسیم می شود.
عکاسی بارداری متداول که در پست های گذشته به توضیح این پوزیشن عکاسی پرداختیم.
امروز پست خود را با این عنوان شروع کرده اییم “آتلیه بارداری به همراه آرشیو لباس”

قبل از هر چیزی اعلام کنیم امسال هم مانند هر سال های گذشته عکاسی فضای باز به همراه باغ های اختصاصی اماده است و شما عزیزان با فرا رسیدن فصل گرم تابستان می توانید زیباترین عکس ها را با ما به ثبت برسانید.

در ادامه این مطلب می‌خوانید

آتلیه بارداری به همراه آرشیو لباس

طی چند سال فعالیت در گرایش عکاسی بارداری،تصمیماتی انجام گرفت جهت رفاه حال مشتریان عزیزمان و توانستیم زیباترین آرشیو لباس بارداری که به صورت دوره ایی بروز رسانی می شوند را به صورت رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

مادران عزیز باردار می توانند بدون پرداخت هیچ گونه ورودیه و بدون محدودیت در انتخاب عکس با انواع لباس بارداری رایگان عکاسی انجام دهند.

آتلیه بارداری به همراه آرشیو لباس

برای عکاسی بارداری از 45 دقیقه تا 1.5 ساعت زمان در نظر گرفته شده است،پوشش و پوزیشن عکاسی بارداری با راهنمایی عکاس هنرمند ما صورت خواهد گرفت و این اطمینان را داشته باشید که عکاسی شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

کمی با آتلیه فرزند پاک آشنا شوید :

آتلیه فرزند پاک در جهت بهبود کیفیت خدمات خود تلاش می کند تا از هر لحاظ بتواند خدمات گسترده و منحصر به فرد را ارائه نماید.
یکی از مزایای آتلیه فرند پاک در اختیار داشتن نیروهای کار آزموده در تمامی بخش ها است.

به طور مثال در بخش عکاسی پرسنل کاملاً با شرایط رشد نوزادان و کودکان آشنا هستند و آگاهی دارند که در هر شرایطی با فرزندان دلبندتان چگونه رفتار کنند.
از دیگر مزایای آتلیه کودک استفاده از بهترین و پاکیزه ترین تجهیزات به خصوص بخش آتلیه نوزادان میباشد، هم چنین با رصد و پیگیری روزانه از وضعیت پوزیشن ها و مدل های بروز در دنیا در این امر مهم نیز پیشگام هستیم.

ما در تلاشیم تا بروزترین متدهای روز دنیا را در اختیار مشتریان قرار دهیم و نیز خودمان ابداع کننده متدها، دکورها و پوزیشن های حرفه ایی عکاسی در شرق تهران هستیم.

پیج اینستاگرام عکاسی بارداری

آتلیه بارداری به همراه آرشیو لباس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *