آتلیه عکاسی, آتلیه عکاسی بارداری, آتلیه عکاسی نوزاد, مقالات

آتلیه بارداری و نوزاد در گلبرگ

آتلیه بارداری و نوزاد در گلبرگ

آتلیه بارداری و نوزاد در گلبرگ

با توجه به فعالیت آتلیه بارداری و نوزاد فرزند پاک در محدوده شرق تهران، یکی از مناطق و محدوده هایی که به فرزند پاک نزدیک می باشد، مناطقی همچون میدان نبوت یا هفت حوض، خیابان گلبرگ و خیابان هلال احمر است.

این محدوده با مرکزیت میدان هفت حوض، در منطقه 8 شهرداری تهران قرار دارد و جزء طرح ترافیک اصلی و زوج و فرد نمی باشد.

میدان هفت حوض نیم قرن پیش توسط فرانسوی ها ساخته شده است و به دلیل وجود هفت عدد حوض در آن به این نام، نامگذاری گردید.

خیابان گلبرگ که یک خیابان شرقی – غربی است، محله هایی همچون تهرانپارس، نارمک و مجیدیه را به هم متصل می کند که در حال حاضر نام آن به خیابان جانبازان تغییر کرده است.

آتلیه بارداری و نوزاد فرزند پاک

فرزند پاک یکی از آتلیه های معروف در شرق تهران است که در خیابان فرجام قرار دارد. این مرکز به صورت تخصصی و با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده، در زمینه عکاسی بارداری، نوزاد و کودک فعالیت می کند.

این آتلیه شامل دو طبقه مجزا شامل طبقه اداری و طبقه آتلیه است.

طبقه اداری شامل واحد مدیریت، واحد سایت، واحد ادیت و تدوین، بخش انتخاب عکس و تحویل کار و همچنین شامل پرسنل اداری است. از طرفی این طبقه با دارا بودن سامانه های نرم افزاری منجمله سامانه CRM ، تمامی فعالیت های مرتبط با مشتریان را به صورت هوشمند ثبت نموده و در زمان های لازم، روند انجام کار را از طریق پیامک، برای مشتریان ارسال می نماید.

طبقه آتلیه نیز شامل آتلیه بارداری ، آتلیه نوزاد و آتلیه کودک است. این طبقه مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی مناسب است تا مادر و نوزاد در هوایی مطلوب، حضور داشته باشند.

از طرفی در این طبقه، انواع دکورها، تم ها، آرشیو لباس ها در طرح و رنگ مختلف و تجهیزات عکاسی به همراه پرسنل آموزش دیده برای ثبت لحظاتی زیبا از شما، آماده هستند.

آتلیه بارداری و نوزاد در گلبرگ

مدت زمان عکاسی بارداری در آتلیه بارداری یک ساعت و نیم، مدت زمان عکاسی نوزاد در آتلیه نوزاد سه ساعت و مدت زمان عکاسی کودک در آتلیه کودک یک ساعت و نیم است. این مدت زمان به صورت کاملا اختصاصی برای یک مشتری در نظر گرفته شده و در این مدت، مشتری دیگری پذیرش نمی شود.

شما مشتری گرامی برای حضور در آتلیه بارداری و نوزاد فرزند پاک، هیچگونه مبلغی به عنوان ورودی پرداخت نمی کنید. شما می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی با شماره 77869038 و یا مراجعه حضوری به آدرس اتوبان باقری جنوب به شمال، نبش ورودی فلکه سوم، جنب طباخی امیر و گلفروشی، پلاک ۱۰۳، واحد ۲، اطلاعات لازم در خصوص نحوه کار آتلیه را کسب نمائید.

ساعات کار واحد اداری و آتلیه بارداری ، آتلیه کودک و آتلیه نوزاد فرزند پاک، همه روزه به غیر از تعطیلات رسمی از ساعت 10:30 لغایت 19 می باشد.

آتلیه بارداری و نوزاد در گلبرگ

مشتریانی که در محدوده میدان هفت حوض (نبوت) ، خیابان گلبرگ و خیابان هلال احمر زندگی می کنند می توانند به راحتی با وسیله نقلیه شخصی و از طریق اتوبان رسالت و سپس شهید باقری و خیابان فرجام، به آتلیه مراجعه نمایند.

برای مشاهده نمونه کارهای ما می توانید لینک های زیر را ملاحظه بفرمایید:

گالری عکس پسر بچه

گالری عکس دختر بچه

گالری عکس بارداری

آتلیه بارداری و نوزاد افسریه

آتلیه بارداری و نوزاد امام حسین

درباره masiha.raad97

آتلیه فرزند پاک، شامل آتلیه های تخصصی برای بخش های مختلف است. از جمله این آتلیه ها می توان به آتلیه بارداری، آتلیه نوزاد و آتلیه کودک اشاره کرد. در هر یک از این آتلیه ها، لباس ها و تم های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با کمک متخصصین این آتلیه که در شرق تهران قرار دارد، لحظات زیبایی را ثبت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *