آتلیه عکاسی, آتلیه عکاسی بارداری, مقالات

خلق ایده در عکاسی بارداری

خلق ایده در عکاسی بارداری

خلاقیت و ایده پردازی بخشی از عکاسی می باشد که در هر بخش باید ایفا گردد. گاهی یک عکاس صنعتی با یک ایده ساده یک تصویر زیبا خلق می کند.

برای عکاسی بارداری باید دکورهای متنوع و لباس های متنوع داشت تا بر اساس چهره و اندام سوژه عکاسیتان بهترین دکور و لباس را برای او فراهم سازید. یک عکاس حرفه ایی از چشم خود به عنوان لنز استفاده می نماید و بهترین شرایط عکاسی را در نظر میگیرد و سوژه خود را بر همان اساس آماده عکاسی می کند.

شما هم باید بهترین کار را انجام دهید ایده خلق کنید و مشتری خود را شگفت زده کنید. حال با ما همراه باشید تا ایده های عکاسی بارداری را در آتلیه بارداری برایتان به اشتراک بگذاریم.

در ادامه این مقاله می‌خوانید

خلق ایده در عکاسی بارداری

شما می توانید با استفاده از این عکس ها ایده های زیبای عکاسی را اجرا کنید:

خلق ایده در عکاسی بارداری

عکس بارداری فضای باز در فضای باز ساحلی

با استفاده از سیسمونی خریداری شده برای فرزند مشتریان خود بهترین دیتیل های عکاسی بارداری  را برای آنها انجام دهید همینطور که در تصویر مشاهده می کنید با کفش نوزاد یک عکس بسیار زیبای بارداری گرفته شده است.

خلق ایده در عکاسی بارداری

عکاسی بارداری فان

این مرد بارداری نیست، این بدن همسر اوست که در تصویر مشاهده می کنید و فقط برای فان بودن عکس بدن او از پشت سنگ نمایان است که همسر این خانم باردار سر خود را به طوری از پشت سنگ به جلو اورده که انگار این مرد باردار است.

این نوع عکاسی فقط جنبه فان دارد که می تواند در کنار آلبوم عکاسیتان در آینده وقتی به تصویر گرفته شده نگاه می کنید لبند بر روی لبتان نقش ببند و خاطراتی زیبا برایتان تداعی شود.

 

 

 

خلق ایده در عکاسی بارداری

خلق ایده در عکاسی بارداری

این تصویر جزو زیباترین تصاویر مورد پسند والدین و مادران عزیز است که در دوران بارداری یک عکس در کادر مشخص از سوژه عکاسی می شود و بعد از زایمان هم همان کادر مجددا از مادر و نوزاد عکاسی خواهد شد که زیباترین جلوه را به آلبوم شما خواهد داد.

خلق ایده در عکاسی بارداری

عکاسی با مدل قاب خالی

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید با یک دیتیل (رمان آبی) کمربند بارداری به همراه قاب خالی یک مدل عکس بارداری جذاب برای مشتری می توانید خلق کنید تا از این تصویر در آلبوم خود استفاده کند.

 

خلق ایده در عکاسی بارداری

خلق ایده در عکاسی بارداری

عکاسی بارداری در وان 

بله همانطور که در تصویر فوق لوکس بالا که یک پوزیشن جدید محسوب می شود مشاهده خواهید کرد که با استفاده از یک وان و رنگ سفید بی ضرر و استفاده از گل های مصنوعی که باعث شده جلوه خارق العاده ایی را به تصویر ببخشد یک عکاسی بارداری خاص را در آتلیه بارداری خود می توانید انجام دهید.

پیج اینستاگرام بارداری را با تجربه کنید

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *