آتلیه عکاسی نوزاد, نکات آموزشی

عکاسی از نوزاد دوقلو

عکاسی از نوزاد دوقلو

عکاسی از نوزاد دوقلو

عکاسی از نوزادان دوقلو یکی از انواع سبک‌های عکاسی نوزاد به شمار می‌آید عکاسی از یک نوزاد سختی های خاص خود را دارد و عکاسی از دو نوزاد نیز قاعدتاً سخت‌تر است؛ چرا که شما به عنوان عکاس یا والدین یک دوقلو باید تلاش کنید تا 2 نوزاد را به شکل زیبایی در یک قاب عکس قرار دهید.

ایده های عکاسی از نوزادان دوقلو تفاوت خاصی با عکاسی از یک نوزاد دارد، ما در این مطلب انواع ایده های زیبا برای این کار را به شما توضیح می‌دهیم.

عکاسی از نوزاد دوقلو

عکاسی در سبد

انواع سبدهای چوبی که امروز در آتلیه های عکاسی موجودند، ایده ی مناسبی برای عکس هستند. فقط دقت کنید که برای عکاسی از نوزادان دوقلو، سبد باید کمی بزرگتر باشد تا هر دو نوزاد به راحتی درون آن جای بگیرند.

<yoastmark class=

عکاسی با حلقه‌ی گل

بدون شک این ایده می‌تواند زیباترین عکس‌ها را بیافریند؛ برای این کار شما می‌توانید یک حلقه گل زیبا را روی پولیش یا پارچه‌های خز دار بگذارید و نوزادان را درون آن بگذارید. دقت کنید که از پارچه‌های نرم و لطیف استفاده کنید تا پوست نوزاد اذیت نشود.

<yoastmark class=

نوزادهای قنداق شده

اگر بتوانید این کار را با سلیقه و با پارچه های زیبا انجام دهید می‌توانید عکس‌های خوبی داشته باشید. در دو نمونه زیر عکس تمام قد و کلوزآپ این ایده را می‌بینید.

نوزادهای پشت هم

نوزادان در 10 روز اول خواب عمیقی دارند، شما می‌توانید از این زمان برای انداختن عکس‌های فوق العاده استفاده کنید. یکی از نوزادان را روی شکم بخوابانید، پاهایش را زیر بدنش جمع کنید و یکی از دستانش را زیر صورتش بگذارید. سپس نوزاد دیگر را پشت او بگذارید و دست و سر او را روی نوزاد زیری بگذارید. شما می‌‎توانید نوزادان را روی یک پولیش بگذارید یا اینکه آنها را روی تخت بگذارید.

عکس های کلوزآپ

برای عکس‌های کلوزآپ ایده های بسیاری وجود دارد، شما می‌توانید از بین انواع ایده‌ها، یک یا چندتا از آنها را انتخاب کنید و شرایط را برای عکاسی از نوزادان مهیا کنید. در عکس‌های نوزادان دوقلو، اگر یک قل دختر است می‌توانید با گذاشتن گل سر یا هدبند آن را مشخص کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از کلاه‌های رنگی این کار را انجام دهید.

نوزادان در آغوش یکدیگر

احساس ناب دوقلوها را می‌توانید با یک عکس آغوشی زیبا به تصویر بکشید. برای انداختن این عکس نیز ایده‌های متفاوتی وجود دارد. می توانید این ایده را روی تخت یا روی پارچه یا در حلقه گل پیاده کنید. در هر حالت اگر بتوانید شکار به موقع لحظه‌ها را داشته باشید می‌توانید عکس زیبایی را بیندازید.

<yoastmark class=

عکاسی در طبیعت

طبیعت همیشه سرشار از ایده و لوکیشن‌های فوق‌العاده برای عکاسی است. در طبیعت شما دیگر درگیر بک گراند نمی‌شوید، چرا که انواع پس زمینه‌های طبیعی و زیبا وجود دارد.

<yoastmark class=

عکس های طنز

قطعا نوزادان دوقلو لحظات بسیار خاصی را دارند که پر از طراوت و زیبایی است. شما می‌توانید از خنده‌ها، گریه‌ها، شوخی‌ها، شیر خوردن و همه‌ی کارهای زندگی روزمره یا حالت‌های آنها عکس‌های زیبا بیندازید. کمی خلاق باشید و تیزبین، قطعاً این صحنه‌های ناب را خواهید یافت.

<yoastmark class=

عکس از اعضای بدن

اعضای بدن نوزادان کوچک و دوست داشتنی هستند. دست ها، پاها، چشم‌ها و لب‌های کوچک نوزادان ایده‌های خوبی برای عکاسی هستند. در عکس زیر می‌بینید که پدر و مادر چگونه کف پای نوزادان خود را به دست گرفتند و یک عکس دوست داشتنی ایجاد کرده‌اند.

<yoastmark class=

 

مشاهده گالری عکس از نوزادان دوقلو که در آتلیه تخصصی نوزاد فرزند پاک عکاسی شده است.

درباره masiha.raad97

آتلیه فرزند پاک، شامل آتلیه های تخصصی برای بخش های مختلف است. از جمله این آتلیه ها می توان به آتلیه بارداری، آتلیه نوزاد و آتلیه کودک اشاره کرد. در هر یک از این آتلیه ها، لباس ها و تم های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با کمک متخصصین این آتلیه که در شرق تهران قرار دارد، لحظات زیبایی را ثبت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *