آتلیه عکاسی نوزاد, ایده عکاسی

عکاسی سیاه سفید پدر، مادر و نوزاد

عکس نوزاد با مادر

عکس نوزاد با مادر

عکاسی از خانواده در موقعیت های خاص زندگی همیشه دوست داشتنی و به یاد ماندنی است. یکی از این موقعیت ها، زمانی است که صاحب فرزند شده اید.

ایده های مختلفی و متنوعی برای عکاسی اعضای خانواده وجود دارد. شما می توانید لوکیشن های مختلفی را برای عکاسی انتخاب کنید. فضای منزل یا فضای باز یا یک آتلیه تخصصی همه می توانند مکان هایی ناب برای عکاسی باشند اگر که شما ایده های خوبی را برای عکاسی داشته باشید.

عکس نوزاد با مادر

ما در اینجا پوزیشن های جالبی را برای عکاسی خانوادگی با تم سیاه سفید به شما نشان می دهیم.

در یک آتلیه تخصصی نوزاد و کودک؛ عکاسان می توانند این عکس ها را با کیفیت بالا از شما تهیه کنند. البته شما می توانید از یک شخص بخواهید تا این عکس ها را در منزل از شما تهیه کند اما قاعدتا به دلیل نداشتن دوربین با کیفیت و شرایط نورپردازی مناسب نمی توانید عکس های حرفه ای داشته باشید.

همانطور که از نام این ایده مشخص است، شما برای بک گراند این عکس ها، باید یا رنگ روشن را مد نظر داشته باشید یا رنگ تیره.

با توجه به انتخاب تان برای پس زمینه باید لباس هایی کاملا مخالف رنگ آن انتخاب کنید.

پس اگر پس زمینه روشن بود باید لباسهای تیره داشته باشید و اگر بک گراند تیره را انتخاب کردید باید لباسهایی با رنگ روشن داشته باشید.

عکس های سیاه سفید هرگز از مد نمی افتند. همیشه زیبا و جذاب هستند و در هر دورانی با نگاه کردن به آنها می توانید لذت تجسم خاطرات شیرین خود را دوره کنید.

بهترین پوزیشن عکس پرتره نوزاد

پرتره و عکاسی از نوزاد

عکاسی پرتره کودک

عکس سیاه و سفید نوزاد

نکاتی درباره عکاسی سیاه و سفید

درباره masiha.raad97

آتلیه فرزند پاک، شامل آتلیه های تخصصی برای بخش های مختلف است. از جمله این آتلیه ها می توان به آتلیه بارداری، آتلیه نوزاد و آتلیه کودک اشاره کرد. در هر یک از این آتلیه ها، لباس ها و تم های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با کمک متخصصین این آتلیه که در شرق تهران قرار دارد، لحظات زیبایی را ثبت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *