آتلیه عکاسی نوزاد, ایده عکاسی

ایده عکاسی از نوزاد در فضای باز پاییز

ایده عکاسی در پاییز

اگر به تازگی صاحب فرزند شده اید حتما شما هم دوست دارید از نوزادتان عکاسی کنید و تمام لحظات شیرین را ثبت کنید.

پاییز فصل برگ ریزان، فصل تغییرات خاص طبیعت از سبز به زرد و نارنجی است. هر زمان که اسم پاییز می آید؛ ذهن افراد به سمت رنگ های خاص این فصل می رود.

عکاسی از هر شخصی در فضای طبیعت کار سختی نیست، چرا که کافی است شما لوکیشن مناسب را پیدا کنید و شخص در آن فضا قرار گیرد. اما وقتی صحبت از عکاسی نوزاد به میان می آید؛ یکی از مهم ترین مسایل ایجاد فضایی برای قرار گیری نوزاد است.

ایده عکاسی از نوزاد در فضای باز

شما باید پیش از اینکه بار خود را برای حضور در طبیعت آماده کنید به این موضوع فکر کنید. می توانید از یک سبد، یک تخت کوچک یا یک سطل زیبا برای قرار دادن نوزاد استفاده کنید.

وسیله ای که انتخاب می کنید باید ایمنی کافی را داشته باشد و سست نباشد. حتما پیش از اینکه نوزاد را داخل آن قرار دهید، کامل وسیله را چک کنید تا در صورت وجود تیزی و برندگی آن را درست کنید.

پس از انتخاب وسیله، لباس مناسب را برای نوزادتان انتخاب کنید. بهترین کار این است که شما چند دست لباس با رنگ های مختلف همراه خود ببرید.

چنانچه پس زمینه ی عکسی که می خواهید بگیرید، رنگ و لعابی پاییزی داشت بهتر است از رنگ های سرد لباس انتخاب کنید.

ایده عکاسی از نوزاد در پاییز

حتما موقعیتی را که انتخاب می کنید، کامل بررسی کنید. نکات ایمنی را رعایت کنید. پیرامون محل عکس، نزدیک به حوالی جایی که می خواهید نوزاد را قرار دهید، چک کنید تا حشرات گزنده وجود نداشته باشند.

چنانچه محل های پر از برگ را انتخاب کردید، حتما چک کنید که زیر برگ ها سست نباشد و ناگهان فرو نرود.

اگر می خواهید از نوزادتان زیر درخت عکاسی کنید، پیش از قرار دادن نوزاد، درخت را خوب بررسی کنید تا پرنده یا جانور دیگری روی آن نباشد.

امیدواریم بتوانید عکس های جذابی را از نوزاد خود تهیه کنید.

عکاسی خانوادگی در طبیعت پاییز

عکس پاییزی زن و شوهر در بارداری

ایده عکس بارداری در پاییز

عکاسی از نوزاد در فصل پاییز

ایده عکس دختر در پاییز

ایده عکاسی کودک در پاییز

عکاسی کودک در فضای باز

درباره masiha.raad97

آتلیه فرزند پاک، شامل آتلیه های تخصصی برای بخش های مختلف است. از جمله این آتلیه ها می توان به آتلیه بارداری، آتلیه نوزاد و آتلیه کودک اشاره کرد. در هر یک از این آتلیه ها، لباس ها و تم های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با کمک متخصصین این آتلیه که در شرق تهران قرار دارد، لحظات زیبایی را ثبت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *