ایده عکس خانوادگی

عکس خانوادگی سرشار از زیبایی و گرمای حضور اعضای خانواده است.

در هر فضایی و در هر مکانی که شما دوست داشته باشید، می توانید یک عکس به یاد ماندنی از خانواده خود داشته باشید تا هر زمان که به آن نگاه کردید خاطرات تان دوره شود.

یک عکس خانوادگی هم می تواند از خانواده درجه یک تهیه شود و هم چند خانواده با هم.

عکس خانوادگی

حتما شما هم عکس هایی را دیده اید که در آن چند نسل با هم در یک قاب تصویر هستند؛ مادر بزرگ و پدر بزرگ، فرزندان و نوه ها و گاه هم نتیجه ها. این عکس ها بدون شک از زیباترین و ماندگارترین عکس های خانوادگی هستند.

با بالاتر رفتن سن اعضای خانواده، عکس ها معنای بیشتری پیدا می کنند.

بزرگتر شدن بچه ها، بالاتر رفتن سن والدین و پیرتر شدن بزرگسالان همه خاطره انگیز است.

عکس خانوادگی در طبیعت

فضای باز، درختان و گیاهان همیشه بهترین ایده برای عکاسی هستند.

فصل های سراسر زیبا، می توانند هر کدام به نوبه ی خود، تصویر پس زمینه ای عالی را برای عکس های شما داشته باشند. نگران نباشید و با خیالی راحت به عکاسی در طبیعت بپردازید؛ نور و بک گراند حاضر است و فقط کافی است شما کمی تمرکز کنید و یک جای ناب را برای عکاسی پیدا کنید.

برای یک ژست عکس خانوادگی در فضای باز، خود را درگیر فرم های ایستادن نکنید، اجازه دهید تا خانواده تان راحت و شاد کنار یکدیگر بایستند، گاه عکس هایی که بدون برنامه ریزی و شمارش گرفته می شوند، بهترین عکس ها خواهند شد.

دقت کنید که اگر دوست دارید عکس خاصی داشته باشید، بهتر است به رنگ لباس های اعضای خانواده توجه لازم را داشته باشید، به پس زمینه دقت کنید تا رنگهای موجود در آن با لباسها، همخوانی داشته باشد.

در نمونه های زیر به سادگی می بینید، که در مواردی که به این موضوع دقت شده است، عکس ها فوق العاده هستند.

عکس خانوادگی در آتلیه

امروزه انواع آتلیه های مختلف و تخصصی برای انداختن عکس های حرفه ای راه اندازی شده اند، اگر دوست دارید تا یک عکس حرفه ای داشته باشید بهتر است تا به یک آتلیه مراجعه کنید.

برخی از آتلیه های عکاسی مجهز به لباسهای مختلف برای اعضای خانواده هستند و همچنین تجهیزاتی مانند گل سر، کلاه، عینک و وسایل دیگر را برای بهتر شدن فضای عکس در اختیار دارند.

اگرچه شما خودتان هم می توانید یک مدل و طرح خاص مثل لباس ست برای همه اعضای خانواده به همراه داشته باشید تا عکسی متفاوت تر از سایر عکس های آتلیه ی مورد نظرتان داشته باشید.

ایده ی لباس ست، همیشه زیبا و دوست داشتنی است، حتی اگر شما بخواهید در منزل عکاسی کنید و هیچ بک گراند خاصی هم وجود نداشته باشد، باز عکس های زیبایی را می توانید تهیه کنید.

برای حضور در آتلیه به حال و احوالات همه اعضای خانواده توجه کنید، روزی را انتخاب کنید که همه به اندازه کافی استراحت کرده باشند و خستگی و بی حالی یا کسالت در اعضای خانواده وجود نداشته باشد.

 

عکاسی کودک در فضای باز

عکاسی بارداری در فضای باز

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.