عکاسی بارداری در فضای باز

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری مجموعه عکس هایی است که در شرایط خاص مادر به ثبت می رسند. عکس هایی که لحظه ها و خاطره های خاصی را بازتاب می دهند.

عکاسی بارداری امروزه از جمله مهم ترین بخش ها در عکاسی آتلیه ای به شمار می رود و با رشد جمعیت ایران می توان شاهد رشد و توسعه علم عکاسی از سوی عکاسان و اهمیت عکس بارداری از سوی خانواده ها بود.

عکاسی بارداری در فضای باز
عکاسی بارداری در فضای باز

یکی از مشخص ترین دلایل برای انتخاب عکس بارداری، وجود شرایط لازم برای ثبت هر ماه از بارداری به صورت کاملا ویژه و خاص می باشد.

ژست ها و فیگور های مختلفی برای عکاسی بارداری وجود دارد که هر یک می توانند با توجه به هدف و سلیقه یک مادر باردار انتخاب شوند.

عکاسی در فضای باز، جذاب ترین نمونه از عکس بارداری به شمار می رود. خلق خارق العاده ترین ایده های عکاسی در فضای باز به واسطه وجود متفاوت ترین شرایط عکس برداری، مهم ترین موضوعی است که مادران به آن توجه می نمایند.

عکاسی در فضای باز برای خانم ها، این امکان را ایجاد می نماید که بهترین زاویه برای عکس برداری را انتخاب نموده و از محدودیت ها جدا باشند.

بهترین ژست ها برای عکاسی بارداری

ژست های عکاسی بارداری در فضای باز، می توانند به وسعت فکر و ایده پردازی های یک عکاس گسترش یابند. امروزه سهم عکاسی در باور خاطره های به یاد ماندنی، سهمی فراتر از حد و مرز های جغرافیایی و اقلیمی است.

در گذشته عکاسی بارداری تعریف درستی نداشت و بر همین اساس به ندرت می توان شاهد عکسی از یک مادر باردار بود.

اما برخلاف گذشته، امروزه با گسترش دستاورد های جدید و مدرن در صنعت عکاسی و خلق ایده هایی ناب و منحصر به فرد، هر مادر می تواند صاحب دیدگاهی متفاوت برای ثبت زیبا ترین لحظات مادرانه خود در قاب دوربین عکاسی ماهر ترین عکاسان در آتلیه فرزند پاک باشد.

از مهم ترین ژست هایی که برای عکاسی بارداری در فضای باز می توان به آن اشاره کرد :

 • ژست عکاسی با همسر
 • عکاسی با فرزند یا فرزندان
 • ژست های هنری و عاشقانه
 • ژست های فانتزی
 • عکاسی کنار رود
 • عکاسی در فضای سبز
 • عکاسی در باغ های زیبا و منحصر به فرد
 • عکاسی اختصاصی از مادر در زاویه های مختلف

وجود این حجم از تنوع در زاویه ها و ژست های عکاسی در کنار مهارت و زبدگی عکاسان، نتیجه ای ایده آل را برای مادران به همراه خواهد داشت. بخش مهمی از عکاسی مهارت یک عکاس است که می تواند از کوچک ترین فضای موجود، بزرگ ترین عکس احساسی و لحظه ای را به ثبت برساند.

علت انتخاب عکاسی بارداری فضای باز چیست ؟

عکاسی هنر رنگ و ایده هایی ناب است. هنری که قطعا در فضای باز بازتابی بسیار درخشان تر خواهد داشت. از این نظر انتخاب عکاسی بارداری در فضای باز، برای عکاسان و هم چنین مادران باردار یک فرصت طلایی برای شکار لحظه ها است.

عکاسی در آتلیه هر چند که دکور ها و فضای متفاوت و متنوعی را در بر داشته باشد، باز هم خروجی مشابهی خواهد داشت. در حالیکه عکاسی بادرای در فضای باز، خروجی کاملا منحصر به فردی را برای ثبت عکس خواهد داشت. از جمله نکاتی که برای ثبت عکس و انتخاب عکاسی بارداری در فضای باز باید به آن اشاره کرد :

 • انتخاب زمان مناسب برای ثبت عکس
 • استفاده از زاویه عکاسی ویژه
 • انتخاب ژستی منحصر به فرد
 • استفاده از لباس هایی مناسب با رنگ پوست
 • اجرای ایده های خلاقانه در عکاسی از سوی عکاس

عکاسی بارداری در فضای باز برخلاف عکس های آتلیه ای، ماندگار خواهد بود. چرا که طبیعت و فضای باز اولین و مهم ترین انتخاب هر فرد برای ثبت عکس بوده و در صورتی که این عکس با بهترین امکانات موجود ثبت گردد، نتیجه ای فوق العاده را می توان شاهد بود.

آتلیه فرزند پاک، مجموعه ای حرفه ای و نام آشنا در عکاسی بارداری است که با استفاده از جدید ترین دوربین های عکاسی و به کار بردن پرسنلی موفق و حرفه ای، بهترین ایده ها و لحظات را برای ثبت عکس بارداری فراهم نموده است.

عکاسي بارداري در فضاي باز انتخابی پر هزینه است ؟

عکس برداری از یک مادر در دوران بارداری با مشکلات و مسائل خاصی همراه است. مادران در این دوران کم طاقت تر و حساس تر خواهند بود. موضوعی که بر نحوه و زمان عکس برداری به صورت کاملا مستقیمی اثر خواهد گذاشت.

مادران هم چنین در این دوران حساسیت های خاصی را برای نحوه عکس برداری دارند. حساسیت هایی که به ثبت بهترین عکس از سوی عکاسان منتهی می گردد. از نکات بارزی که در آتلیه حرفه ای فرزند پاک به آن توجه می شود، انتخاب عکاسانی ماهر و حرفه ای برای ثبت هر چه بهتر عکس های بارداری است.

استفاده از تکنیک هایی نظیر انتخاب موقعیت های عکاسی در سایه و یا زیر نور مستقیم آفتاب و نور های مصنوعی، از جمله مواردی است که می توان از آن به عنوان نکات کلیدی عکس برداری بارداری مورد توجه قرار داد.

هر یک از این روش ها و تکنیک های اصولی، خروجی منحصر به فردی را خواهد داشت که مادران با توجه به سلایق خود آن را انتخاب خواهند کرد.

آزاد بودن و نامحدود بودن فضای انتخابی نیز از معیار های مهم دیگر در عکاسی بارداری به شمار می رود. فضای باز تکنیک های خارق العاده ای را برای عکاسان به نمایش در خواهد آورد. تکنیک هایی که می توانند بداهه باشند.

احساسات مادرانه در هر چه زیباتر شدن عکس ها نیز موثر است. احساساتی که با توجه به حس عمیق مادرانه می تواند بازتاب دهنده شادی و یا غم در لحظه عکاسی باشد. چرا که عکاسی بارداری، تنها عکاسی از یک فضای شاد نیست. بلکه می توان در آن نیز شاهد بهترین عکس از بعد غم نیز بود.

آتلیه فرزند پاک بهترین ابزار های لازم را برای ثبت عکسی به یاد ماندنی فراهم آورده است. این مجموعه در قالب یک تیم حرفه ای کامل ترین نیاز های مورد نظر مادران را گرد آورده است تا به واسطه آن شرایط کاملا ایده آلی برای ثبت عکس بارداری ایجاد گردد.

با همسرتان عکس دو نفره بارداری بگیرید

عکس بارداری با خانواده

آتلیه بارداری

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر

نظرات بسته شده است.