مناسبتی

تم عکاسی کریسمس برای نوزاد

تم کریسمس

تم کریسمس نوزاد

کریسمس مصادف با آغاز سال نوی میلادی است. در تمام دنیا روزهای انتهایی دسامبر و آغاز ژانویه جشن های مربوط به این روز برگزار می شود.

همانطور که نوروز و آغاز سال شمسی برای ما پارسی زبانان اهمیت زیادی دارد و دوست داریم تا این روزها را با گرفتن عکس و به یادگار گذاشتن خاطرات خوش، به یاد ماندنی کنیم؛ در کشورهای دیگر نیز آغاز سال نوی میلادی با رسوم خاص خود همراه است.

از آنجایی که هر مناسبتی برای گرفتن عکس های به یادماندنی، فرصت مناسبی به شمار می آید. عکاسی در کریسمس نیز وقت خوبی برای آن است که شما بتوانید با اعضای خانواده تان عکس بیندازید.

در ادامه این مقاله می‌خوانید

تم عکاسی کریسمس نوزاد

یکی از نمادهای پابرجا برای کریسمس، درخت کاج است. آویز کردن انواع لوازم تزیینی به این درخت زیبایی خاصی به آن می بخشد.

از دیگر وسایلی که برای عکاسی نیز استفاده می شود، لباسهای قرمز شبیه بابانوئل است. همچنین درشکه ی چوبی که بابانوئل سوار بر آن برای اهالی خانه ها هدیه می آورد؛ نمادی از شادی روزهای کریسمس است.

تم کریسمس نوزاد

انواع عروسک های آدم برفی در سایزهای مختلف نیز موجود است که با توجه به فضای دکور و سن نوزاد و کودک از آنها استفاده می شود.

شما می توانید با حضور در آتلیه تخصصی عکاسی نوزاد و کودک فرزند پاک، انواع عکس با تم کریسمس را بگیرید و سپس از بین آنها بهترین را برای قرار دادن در آلبوم رشد نوزاد یا بزرگ کردن انتخاب کنید.

در آتلیه فرزند پاک انواع لباسهای بابانوئل در سایزهای متنوع برای نوزاد، کودک و پدر و مادر موجود است؛ بنابراین نیازی نیست که نگران تهیه کردن لباس باشید.

همانطور که مشاهده می کنید، تم رنگ اصلی برای عکس های کریسمس، قرمز و سفید همان ترکیب لباس بابانوئل است؛ پس اگر دوست دارید با لباس های خودتان عکاسی کنید می توانید از لباسهایی با این ترکیب رنگی استفاده کنید.

عکس کریسمس نوزاد

عکاسی خانوادگی کریسمس

ایده عکاسی نوزاد و کودک در کریسمس

درباره masiha.raad97

آتلیه فرزند پاک، شامل آتلیه های تخصصی برای بخش های مختلف است. از جمله این آتلیه ها می توان به آتلیه بارداری، آتلیه نوزاد و آتلیه کودک اشاره کرد. در هر یک از این آتلیه ها، لباس ها و تم های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با کمک متخصصین این آتلیه که در شرق تهران قرار دارد، لحظات زیبایی را ثبت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *