فیلمبرداری و ساخت کلیپ

فیلمبرداری و ساخت کلیپ های بارداری ، نوزاد، کودک ، یکی از خدمات مهم آتلیه فرزندپاک است. همه ما می دانیم در شرایط کنونی هر فردی به تنهایی قابلیت بالقوه ایی در ثبت لحظات توسط گوشی های هوشمند را داراست. حال با ما همراه باشید تا در مورد فیلمبرداری و ساخت کلیپ در آتلیه فرزند پاک به شما عزیزان توضیح کامل بپردازیم.

امروزه تقریبا تمامی افراد با داشتن یک گوشی هوشمند بالقوه توانایی انجام بسیاری از کارها را که در گذشته نداشته اند را پیدا کرده اند. به طور مثال ارسال ایمیل – استفاده از فضای ارتباطات مجازی – جابجایی پول و . . . . است. فیلم برداری  و عکاسی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

تقریبا اکثر ما در مسافرت یا ایام خاص و حتی مهمانی ها و مراسم ها از گوشی های هوشمند استفاده می کنیم (البته ممکن است برخی از افراد به صورت حرفه ایی تر از وسایل مناسب این کاراستفاده کنند. تمام این مقدمات که عنوان شد برای این بود تا به اینجا برسیم که آیا استفاده از گوشی های هوشمند برای ثبت خاطرات نوزادان و کودکان ما مناسب است یا نه ؟

البته به زودی آتلیه فرزند پاک جهت استفاده از دوربین های هوشمند گوشی همراه برنامه های آموزشی قدرتمندی را برای فیلم برداری و حتی ساخت کلیپ در سایت قرار می دهد. اما تا آن زمان می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم.

چرا آتلیه فرزند پاک را انتخاب کنید؟

استفاده از تجهیزات برای کار کودکان

کارشانسان هنرمند در زمینه ساخت کلیپ

تیم حرفه ایی جهت فیلمبرداری خلاقانه

ایده ، خلاقیت ، فیلمبرداری ، تدوین

چاشنی های منحصر بفرد آتلیه فرزند پاک

فیلمبرداری و ساخت کلیپ در آتلیه فرند پاک در چندین مرحله عملیاتی اجرا می شود، با بکارگیری از افراد بسیار حرفه ایی در بخش ایده پردازی،نویسندگی ، کارگردانی و تدوین توانسته ایم کیفیت محصولات خود را  تا حد امکان بالا ببریم، که خب با مقایسه همین بخش به این نتیجه خواهیم رسید،اگر قصد دارید برای ثبت لحظات کوتاه و به یاد ماندنی خود یک کلیپ تخصصی تهیه کنید حتما پروژه خود را به دست افراد متخصص بسپارید.

امنیت فایل ها،دغدغه مشتریان آتلیه ایی

نگهداری و مراقبت از فایل ها بسیار حائز اهمیت می باشد. آتلیه فرزند پاک با استفاده از هاردهای قدرتمند و فایروال های اورجینال توانسته امنیت فایل های آرشیو شده خود را حفظ نماید.همچنین توجه داشته باشید که نگهداری و حفظ فایل مشتریان خود یک خدمت منحصر به فرد خواهد بود، البته در صورتی که فرایند و چرخه های امنیتی حفظ شود.ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که اگر ده سال بعد هم بخواهید فایل خود را مجددا دریافت نمایید این کار را برایتان انجام دهیم.

فیلمبرداری بارداری، نوزاد ، کودک 

به طور کلی انجام فیلمبرداری و ساخت کلیپ از بدو تولد نوزاد تا یک سالگی یا دو سالگی صورت می پذیرد. در این زمان در طی رشد فرزند در هر مرحله عکاسی و فیلمبرداری انجام می شود.

در زمینه ی فیلم برداری می توان به جشن های دندونی، تولد و مراسمات متفرقه اشاره نمود، آتلیه فرزند پاک سعی کرده با روش هاین نوین فیلم برداری در کنار یک سناریو عالی بهترین نوع کلیپ را با تدوین اختصاصی به شما مشتریان عزیز یک محصول با کیفیت عرضه نماید.

ویدیوهای انجام شده توسط آتلیه فرزند پاک

شرایط فیلمبرداری و ساخت کلیپ

انواع فیلمبرداری در فضای باز – منزل – لوکیشن های خاص صورت می پذیرد که به اقتضای زمان و مکان متفاوت می باشد.

انواع فیلمبرداری

  1. فیلم برداری تولد
  2. فیلم برداری و ساخت کلیپ بارداری
  3. فیلمبرداری در بیمارستان و ساخت کلیپ نوزاد
  4. فیلمبرداری در منزل جهت ساخت کلیپ
  5. فیلمبرداری در آتلیه

خدمات ساخت کلیپ آتلیه فرزند پاک  شامل فیلمبرداری بارداری در آتلیه ، فضای باز، بیمارستان ، منزل (فیلم از سیسمونی نوزاد، حمام اول نوزاد) و جشن به دنیا آمدن نوزاد است.

کیفیت های فیلمبرداری

  • فیلمبرداری HD
  • فیلمبرداری Full Hd
  • فیلمبرداری K4

در ادامه توجه داشته باشید که هیچ کدام از این بخش ها محدود کننده نیستند و با توجه به درخواست مشتری می تواند پکیج های متفاوتی را با توجه به شرایط خود انتخاب کنند.

ساخت کلیپ ژورنال رشد

یکی از محبوب ترین خدمات آتلیه فرزندپاک می باشد، این محصول که از دوران بارداری یا در بیمارستان آغاز می شود در هر مرحله از عکاسی نیز فیلم برداری در آتلیه انجام می پذیرد  و در پایان یک مرحله در باغ نیز فیلم برداری می شود و با فیلم جشن تولد تدوبن می گردد. در این پکیج فیلم برداری شرایط نوزاد تا یک سالگی می باشد.(البته در روز مراسم با درخواست مشتری پخش پروجکشن نیز امکان پذیر است)

پیج بارداری و نوزاد پیج کودک