عکاسی فضای باز

بخش دیگر خدمات آتلیه فرزند پاک عکاسی فضای باز می باشد.بطور کلی هر عکاسی که در فضای غیر از فضای داخل آتلیه یا فضای بسته صورت بگیرد را عکاسی فضای باز یا همان (outdoor) نامیده می شود.شما می توانید عکاسی یا فیلمبرداری خود را در بهترین لوکیشن های فضای باز شرق و غرب استان تهران انجام دهید. آتلیه فرزند پاک دارای باغ های اختصاصی می باشد که با امنیت کامل می توانید عکاسی بارداری خود را در باغ های اختصاصی آتلیه فرزند پاک انجام دهید.

عکاسی فضای باز به چند بخش تقسیم می شود که دو بخش پر کاربرد آن در آتلیه فرزند پاک را به شما معرفی خواهیم کرد

عکاسی فضای سبز ( باغ یا جنگل )

در این بخش از فضای طبیعی و استفاده از هارمونی های موجود در طبیعت استفاده می شود که خدمات دهی ما در دو بخش بادراری و کودک صورت می گیرد. عکاسی فضای باز یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین عکاسی های دنیا می باشد. مجموعه فرزند پاک شدیدا به دنیای هنر احترام گذاشته و سعی کرده است تا در بخش عکاسی فضای خدمات خود را به صورت تخصصی به مشتریان عرضه کند.نمونه کارهای فضای باز را در زیر می توانید مشاهده کنید.

عکاسی فضای شهری

بخش جذاب و بی نظیر آتلیه ، استفاده از فضای های دیگر خیابانی یا لوکیشن های بی نظیر مثل شهرک خزایی یا فضا های بین شهری است که لوکیشن های فوق العاده زیبایی را به همراه دارد.

بخشی از نمونه کارهای عکاسی فضای باز

[us_portfolio type=”carousel” columns=”4″ orderby=”rand” categories=”outdoor-photo-gallery” style=”style_2″]

وسایل مورد نیاز عکاسی فضای باز

البته تا جایی که ممکن است آتلیه فرزند پاک با تجهیزات کامل کار را به پیش می برد ، اما برای داشتن برخی از تجهیزات مثل انواع لباس اسپرت و کلاسیک – عینک دودی – موتور – ماشین و هر نوع اسباب بازی خاص که مشتریان عزیز در نظر دارند با آن عکاسی کنند به همراه خود بیاورند.

همچنین توجه داشته باشید که مواد غذایی و آب در مدت زمان عکاسی به همراه خود داشته باشید که در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کید

در عکاسی فضای بارداری نیز در صروت داشتن لباس خاص حتما به همراه آورد شود،آقایان هم لباس های متنوع همراه داشته باشند.

زمان مناسب فضای باز به دلیل اینکه اکثر خانواده ها تمایلی برای عکاسی در سرما را ندارند ( که البته ویژکگی های خاص خود را دارند)

بهترین زمان برای عکاسی در فضای باز از اواسط اردیبهشت ماه تا اوساط مهر ما می باشد. در ضمن بهترین زمان دزر طول روز برای عکاسی 10 صبح الی 12 در ساعات صبح و ساعت 17 الی 20 در ساعات عصز می باشد .

عکاسی در فضای باغ و خیابان هزینه وورودیه به همراه دارد که این بخش بر  اساس نوع باغ و کیفیت انتخابی قیمت ها متغیر می باشد.
برای اگاهی از قیمت ها و دریافت مشاوراه رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید