مشتریان عزیز می بایست از طریق این فرم فیش واریزی را برای ما ارسال کنند.حتما فرم را با دقت کامل پر کنید و مشخصات و زمان عکاسی خود را اعلام کنید.

حتما به یاد داشته باشید که نام و نام خانوادگی فرزندتان را وارد و موضوع عکاسی خود را انتخاب کنید،همچنین حتما در بخش توضیحات روز،تاریخ و ساعت عکاسی را اعلام فرمایید، در نهایت از قسمت آپلود فیش واریزی خود را حتما برای ما ارسال نمایید.

تذکر: مشتریان عزیز توجه داشته باشند حتما اطلاعات ذیل را به صورت کامل ارسال کنند تا رزرو وقتشان انجام شود

نام و نام خانوادگی فرزندتان را حتما وارد نمایید

*
*
*

لطفا تاریخ و ساعت عکاسی خود را اعلام نماید

*

فیش واریزی خود را اپلود کنید

چند نکته قابل توجه قبل از آمدن به آتلیه که حتما باید مطالعه کنید

لوازم مورد نیاز عکاسی بارداری

مادران بارداری عزیزی که وقت عکاسی بارداری خود را رزرو کرده اند توجه داشته که حتما مواردی که در این پست ذکر می شود به همراه خود بیاورند

  1. عکس سنوگرافی فرزدن دلبندتان
  2. لباسهای سیسمونی فرزندتان
  3. کارت عروسی
  4. حلقه های ازدواجتان

همچنین پدر می بایست حتما یک لباس سفید و یک لباس مشکی به همراه خود داشته باشد، اگر لباس دیگری مورد پسند ایشان بود و علاقمند بودند که با آن لباس هم عکاسی کنند می توانند به همراه خود لباس مورد علاقه خود را بیاورند.

لوازم مورد نیاز عکاسی نوزاد

مادران عزیز برای عکاسی new born  هیچ لوازمی نیاز نیست به همراه خود داشته باشید و فقط فرزندتان را می بایست در اختیار پرسنل ما قرار دهید تا او را بخوابانند و پروژه عکاسی شما را آغاز کنند. فقط توجه کنید در صورتی که خودتان هم میخواهید با او عکاسی انجام دهید حتما آمادگی لازم را داشته باشید.

لوازم مورد نیاز عکاسی کودک

برای عکاسی کودک حتما چند دست  لباس برای فرزند عزیزتان به همراه داشته باشید در کنار آن از آرشیو لباسهای آتلیه فرزند پاک هم می توانید استفاده کنید که تنوع عکاسی را می تواند بیشتر کند. اگر خودتان هم قصد دارید عکاسی در کنار فرزندتان انجام دهید حتما آمادگی لازم را داشته باشید.

همین امروز عضو پیج رسمی آتلیه فرزند پاک شوید