محیط آتلیه
محیط آتلیه فرزند پاک دارای بخش های اداری – ادیت – تدوین- آتلیه بارداری – آتلیه کودک – آتلیه نوزاد می باشد که هر بخش را به صورت مجزا به اختصار توضیح خواهیم داد.

بخش اداری :

شامل بخش پرزنت مشتری، تحویل کار، وقت دهی و انتخاب عکس می باشد. به طور کلی به دلیل آرامش مشتری و تمرکز، بخش جداگانه ای طراحی گردیده تا مشتری بتواند با وقت و ظرافت بیشتری به انتخاب عکس، تحویل یا تصمیم گیری اقدام نماید.

بخش ادیت عکس :

شامل طراحی آلبوم، رتوش آلبوم و رتوش عکس های انتخابی مشتریان و تایید عکس ها می باشد. این قسمت دارای پرسنل متخصصی است که توانایی کار با نرم افزارهای روز دنیا، مانند فتوشاپ و لایت روم را دارند.

بخش تدوین :

یکی دیگر از بخش های محیط آتلیه فرزند پاک بخش تدوین است.

در شرایطی که مشتریان گرامی نیاز به فیلم برداری از مراسمات و یا ساخت کلیپ داشته باشند، در این بخش کلیه ی خدمات تدوین و مونتاژ فیلم ها انجام می پذیرد.

آتلیه بارداری :

به دلیل اهمیت بالای عکاسی بارداری،برای این کار، بخش جداگانه ای طراحی گردیده است.

این بخش شامل اتاق پرو، اتاق آرشیو لباس بارداری و آتلیه است.

محیط آتلیه مناسب با دمای بدن بارداران تنظیم و از تهویه مناسب نیز بر خوردار است.

همچنین عکاسان ما با تخصص در زمینه طراحی روی شکم ، آتلیه بارداری را از تکنیک های حبه ی کرده اند.

آتلیه نوزاد :

یکی دیگر از بخش های مهم آتلیه فرزند پاک، آتلیه نوزاد است که به دلیل حساسیت بالا، دارای گرمایشی مناسب و تمیز می باشد.

البته باید در نظر داشته باشید که لباس و دکور های مناسب نیز موجود است و به همین دلیل ما به راحتی قادر به انجام عکاسی نوزاد هستیم.

آتلیه کودک :

بخش پایانی و بسیار جذاب ما، آتلیه کودک است. آتلیه فرزند پاک به دلیل ایجاد دکوراسیون های مختلف و متنوع و در جهت های بسیار عالی و شرایط نوین عکاس کودک، می تواند شما را در امر عکاسی کودک، یاری دهد.