خدمات ما

در آتلیه فرزند پاک خدمات متمایز بسیاری وجود دارد که به اختصار برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد. در بخش زیر خدمات آتلیه فرزند پاک را به چند بخش تقسیم کرده ایم شما می توانید با توجه به بخش مورد نیاز خود خدمات ما را مطالعه کنید و اطلاعات مختصری را کسب نمایید همچنین می توانید با بخش مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و به صورت تلفنی از ما مشاوره رایگان دریافت کنید. امید است بتوانیم با توضیحات کامل و شفاف شما را به جمع خانواده بزرگ فرزند پاک وارد کنیم.

خدمات ما نظیر عکاسی بارداری می باشد که با دکور های متعدد و متمایز وجه تمایز زیادی نسبت به رقبای خود ایجاد کرده است هم چنین آرشیو لباس بارداری در وضعیت های مختلف و سلایق متفاوت نیز وجود دارد.دیگر خدمات ما در آتلیه بارداری نقاشی و طرح های مختلف بر روی شکم خانم های باردار می باشد.

دیگر خدمات ما در آتلیه فرزند پاک عکاسی بسیار پیشرفته در دوران نوزادان که از سن 7 روزگی تا 20 روزگی می باشد.آتلیه نوزاد آتلیه فرزند پاک با شرایط بسیار متفاوت و خاص این دوران شکل میگیرد شما میتوانید با خیال آسوده و بدون نیاز به هیچ گونه لباس و امکاناتی فرزند دلبندتان را به آتلیه فرزند پاک بیاوریدتا بهترین لحظات این دوران بسیار کوتاه و به یاد ماندنی را ثبت کنید.
هم چنین آتلیه فرزند پاک دارای آتلیه کودک تخصصی نیزمی باشد که با توجه به سن کودکان و زمان رشد آنها از دکورهای متنوع استفاده می شود این نکته بسیار مهم به یاد داشته باشید که بودن افراد متخصص و داری شناخت ازتمامی دوره های نوزادی تا پایان دوران کودکی و همچنین روانشناسی کودک می تواند به شدت به این موضوع کمک کند. چرا که هر کودک با شرایط خود از لحاظ روحی و اجتماعی متفاوت بوده و نمیتوان تمام کودکان را به یک شکل و به یک صورت سری کاری عکاسی کرد.