ابزار و لوازم

لوازم مورد نیاز برای عکاسی نوزاد و کودک شب یلدا

لوازم مورد نیاز برای عکاسی نوزاد و کودک شب یلدا

از دوران باستان تاکنون شب چله که به شب یلدا نیز معروف است؛ در بین ایرانیان محبوبیت زیادی دارد. این شب در تاریخ سی ام آذرماه گرامی داشته می شود؛ شبی که آخرین شب پاییز است و پس از آن تاریخ وارد اولین ماه زمستان می شود.

در گذشته این جشن ها در شرایطی برگزار می شده است که خانواده ها از شب تا روشنایی آفتاب جشن می گرفتند و در این میان بزرگان نیز جایگاه بسیار خاصی داشتند. امروز نیز همچنان این شب برای خیلی از فارسی زبانان دنیا گرامی داشته می شود.

به دلیل همین اهمیت، انواع آتلیه های عکاسی تلاش می کنند تا دکورها و وسایلی را به طور مخصوص برای شب یلدا داشته باشند تا والدین بتوانند از نوزاد و کودک خود عکاسی کنند.

آتلیه تخصصی فرزند پاک یکی از بهترین آتلیه های عکاسی نوزاد و کودک است. در این آتلیه انواع لوازم مورد نیاز برای عکاسی مناسبتی موجود است و شما می توانید با خیالی راحت فقط با فرزند خود به این عکاسی مراجعه کنید.

در عکس های زیر ما برخی از این وسایل را به شما نشان می دهیم:

از آنجایی که هندوانه یکی از مهم ترین های عناصر شب یلدا است؛ بیشتر دکورها و لوازم با این تم طراحی می شوند.

ماکت کیک هندوانه ای

ریسه ی هندوانه ای

شنل های دخترانه

انواع کلاه نوزاد با طرح هندوانه

شلوارک و دامن برای نوزاد

پاپوش، گل سر و وسایل کوچک تزیینی

عکاسان با انتخاب وسایل با توجه به سن نوزاد یا کودک، تلاش می کنند تا بهترین عکس را تهیه کنند. در زیر چند نمونه از عکس های گرفته شده با وسایل بالا را مشاهده می کنید.

گالری تم شب یلدا

 

تم عکاسی شب یلدا

ایده عکس نوزاد شب یلدا

عکاسی نوزاد با تم یلدا

ایده عکاسی هنری با انار یلدا

ایده عکاسی یلدا برای کودک

درباره masiha.raad97

آتلیه فرزند پاک، شامل آتلیه های تخصصی برای بخش های مختلف است. از جمله این آتلیه ها می توان به آتلیه بارداری، آتلیه نوزاد و آتلیه کودک اشاره کرد. در هر یک از این آتلیه ها، لباس ها و تم های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با کمک متخصصین این آتلیه که در شرق تهران قرار دارد، لحظات زیبایی را ثبت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *