آتلیه عکاسی بارداری

عکاسی هنری در بارداری

عکاسی هنری در بارداری

عکاسی هنری در بارداری

دوران بارداری یکی از دوره های خاص در زندگی زنان است؛ دورانی که برای برخی از مادران ناخوشی های زیادی را در بر دارد اما بعد از زایمان وقتی نوزاد را به آغوش مادر می دهند؛ همه ی روزهای سخت را فراموش می کند.

البته برای برخی از مادران به دلیل داشتن روحیه ی بهتر و بنیه ی بدنی مناسب، بارداری دورانی آرام و بی دردسر است. خلاصه ی کلام سخت و شیرین می گذرد و شما بعدها به این روزها زمانی می نگرید که نوزاد دلبندتان کنارتان است.

عکاسی هنری در بارداری

عکاسی دوران بارداری

دوران بارداری به دلیل خاص بودنش زمان خوبی برای عکاسی حرفه ای و هنری است. شما می توانید برای یک عکس ناب به یک آتلیه ی عکاسی معروف مراجعه کنید یا اینکه خودتان در منزل دست به کار شوید و با ایده های متنوع از همسر یا یکی از اقوام خانواده تان بخواهید که از شما عکاسی کند.

برای اینکه بتوانید در منزل عکس های جذاب بگیرید، پیش از هر کاری نیاز دارید تا ایده های مختلف را بررسی کنید، ما پیش از این درباره ی عکاسی بارداری در خانه، مطالب متنوعی را درج کرده ایم اما در این مطلب می خواهیم نگاهی تازه به این موضوع داشته باشیم، یک عکاسی هنری حاملگی را با یک روش راحت به شما توضیح می دهیم.

عکاسی سیاه و سفید برای بیشتر موضوعات یک سبک خاص و جذاب به شمار می رود، برای بارداری هم این سبک می تواند عکس های زیبایی را بیافریند. شاید شما در عکس های مشهور و معروف زیاد دیده باشید که عکس هایی را در حالات و جهات مختلف با پرده می گذراند، شخص در بین پرده یا کنار پرده می ایستد، یک وزش باد یا یک نسیمی که پرده را می رقصاند و سپس عکاس در بهترین موقعیت عکس می گیرد.

عکاسی هنری در بارداری

در بارداری اگر خواستید از این سبک عکاسی بارداری استفاده کنید، باید یک لباس جذب بپوشید که برآمدگی شکم تان کاملا مشخص باشد. سپس در موقعیت های مختلف قرار بگیرید بهترین راه ایستادن به طور نیم رخ است که در این حالت شکم و برجستگی آن واضح است.

عکس های درج شده در این صفحه را ببینید تمامی آنها به سادگی قابل عکاسی است، سعی کنید در نور خورشید روز بایستید و دوربین را روبروی نور بگیرید تا در اثر بازتاب عکس به این شکل سیاه سفید در بیاید.

می توانید با توجه به مدل دوربین گوشی یا دوربین عکاسی خود، با تغییر در تنظیمات، عکس های گوناگون بیندازید و در نتیجه بهترین حالت را با استفاده از نور انتخابی خود برای عکاسی در نظر بگیرید.

ایده عکاسی بارداری دختر

ایده عکاسی برای بارداری پسر

ایده عکس های بارداری

آتلیه بارداری در شرق تهران

آتلیه بارداری در تهرانپارس

درباره masiha.raad97

آتلیه فرزند پاک، شامل آتلیه های تخصصی برای بخش های مختلف است. از جمله این آتلیه ها می توان به آتلیه بارداری، آتلیه نوزاد و آتلیه کودک اشاره کرد. در هر یک از این آتلیه ها، لباس ها و تم های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با کمک متخصصین این آتلیه که در شرق تهران قرار دارد، لحظات زیبایی را ثبت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *