آتلیه عکاسی, آتلیه عکاسی بارداری, مقالات

آتلیه بارداری در غرب

آتلیه بارداری در غرب

آتلیه بارداری در غرب

همانطور که در پست آتلیه کودک در غرب به شما شرایط و نحوه عکاسی کودک را عنوان کردیم. امروز به شما در این پست آتلیه بارداری در غرب را توضیح خواهیم داد.

شما می توانید عکاسی بارداری خود را در شرق تهران انجام دهید و اگر برایتان کیفیت مهم است آتلیه بارداری فرزند پاک یکی از تخصصی ترین آتلیه های محله تهرانپارس است. این آتلیه با دارا بودن آرشیو کاملی از لباس های متنوع بارداری ، نوزاد ، کودک توانسته یک مجموعه حرفه ایی از لباس ها را برایتان فراهم سازد.

در ادامه این مطلب می‌خوانید

آتلیه بارداری در غرب

در 8 سال پیش آتلیه فرزند پاک با توجه به کمبود آتلیه بارداری و کودک به صورت تخصصی پا به این عرصه گذاشت،ما توانستیم با خدمات حرفه ایی و کیفیت مطلوب نظر مشتریان را جلب کنیم، در حال حاضر بیش از 4000 پروژه موفق داشته اییم و بالای 300 مشتری ثابت که از بارداری تا  چهار سالگی فرزندانشان با آنها بوده ایم.

منطقه غرب یکی از مناطق حائز اهمیت برای آتلیه فرزندپاک می باشد و همه روزه شاهد این هستیم که مشتریان زیادی از این منطقه برای پروژه های عکاسی خود با ما تماس می گیرند و عضو خانواده فرزند پاک می شوند.شما هم می توانید با تماس تلفنی یا درخواست مشاوره و رزرو ازمشاوران ما بخواهید تا با شما تماس بگیرند.

آتلیه بارداری در غرب

به یاد داشته باشید که آتلیه فرزند پاک دارای ورودیه رایگان است، هیچ محدودیتی در انتخاب عکس نخواهید داشت، استفاده از آرشیو لباس ها برای مشتریان رایگان می باشد

شرایط عکاسی در آتلیه فرزند پاک:

بعد از رزرو وقت خود می بایست مبلغ بیعانه تعیین شده را برای فیکس کردن تاریخ عکاسی خود واریز کنید.

بعد از واریز بیعانه رسید دیجیتال پرداختی شما به شماره همراهتان ارسال خواهد شد و تاریخ و وقت عکاسی در همان پیامک برای شما ارسال می شود،حتما به یاد داشته باشید در زمان تعیین شده در آتلیه حضور پیدا کنید.

کانال آتلیه بارداری

آتلیه بارداری در غرب

آتلیه کودک و بارداری دلاوران

عکاسی بارداری در حکیمیه

مدل عکس بارداری – زیباترین پوزیشن های بارداری سال 2018

آتلیه بارداری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *